Oryginalne japońskie Sushi Zamów Sushi na WYnos

Dzielnica Warszawy - Praga znajduje się w naszej strefie dostaw

Myślisz sobie - gdzie zamówić sushi na Pradze? Odpowiedź może być tylko jedna - Zamów w Sushi World! Codziennie realizujemy kilkadziesiąt zamówień, a nasze sushi jest tworzone z pasją przez najlepszych sushi masterów w Warszawie. Nasz sekret to prawdziwe japońskie składniki i wygląd, który potrafi zadziwić nawet największych znawców sushi. Sushi oferujemy także na wynos - to wygodny sposób jeżeli chcesz poczęstować nim np. swoich gości. 

Zapraszamy do naszej restauracji, bo naprawdę warto być naszym klientem. Nie dość, że zjesz najlepsze sushi w mieście, to jeszcze otrzymasz zniżki. Nasi stali klienci otrzymują kupon uprawniający do 10-procentowej zniżki. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Polecamy nasz hit miesiąca - Zestaw Deluxe Box (86 szt.). Idealnie sprawdzi się na spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi. 

Restauracja Sushi World to modne miejsce na mapie Warszawy. Odwiedzają nas ludzie w każdym wieku, bo każdy chce poczuć się jak w Japońskiej Restauracji serwującej naprawdę dobre Sushi. Sprawdź i ty naszą ofertę. Mieścimy się około 5 km od Pragi, czyli około 15 minut drogi samochodem. Możesz także złożyć zamówienie na wynos klikając poniższy przycisk. Czekamy na Ciebie!

Zamów Sushi na Pragę