Dostawa Sushi także na Bielany

Restauracja Sushi World ma wyjątkową ofertę dla osób, które są fanami japońskiego przysmaku i chcą rozkoszować się nim o różnych porach dnia lub do tej pory nie miały ochoty go skosztować i chcą to zmienić. Warszawska restauracja to zdecydowanie najlepszy wybór jeśli chodzi o Bielany i pozostałe dzielnice, gdyż tylko w tym miejscu można mieć pewność tak doskonałego smaku i innych walorów. Jesteśmy pasjonatami sushi, mieliśmy okazję jeść je na różne sposoby, w wielu miejscach i teraz dzielimy się swoją pasją z klientami.

Możecie wybierać wśród bardzo różnych zestawów japońskiego smakołyku, różniących się między sobą nie tylko wielkością, ale też oczywiście składnikami i smakiem. Kto nie lubi łososia, może postawić na tuńczyka, a jeśli zamiast ryby woli mięso, idealną dla niego propozycją będzie kurczak. Korzystamy tylko ze starannie wyselekcjonowanych składników, o idealnej świeżości i poddajemy je specjalnej obróbce. To najlepsze japońskie tradycje. Efektem tego są chrupkie, pełne smaku warzywa, pokrojone na kawałki idealnej wielkości, marynowane, pełne smaku mięsa lub ryby, a także doskonały ryż.

Polecamy naszą nowość - Sushi Lover (64 szt.). Sprawdzi się idealnie na spotkanie towarzyskie z rodziną lub znajomymi. 

Zamów z dostawą na Bielany

Z usług naszej restauracji można korzystać na różne sposoby. Kiedy nie można odwiedzić jej osobiście i rozkoszować się smakiem sushi w lokalu, można zabrać jedzenie na wynos. W grę wchodzi też dostawa. Aby złożyć zamówienie, wystarczy przejść do menu i wybrać coś dla siebie.