Co powiesz na? Oryginalne Sushi z Dostawą na Bemowo W Warszawie

Idealna opcja dla sushi maniaków

Jesteś uzależniony od Sushi? Stale poszukujesz najlepszego Sushi w okolicy Bemowa? Mamy dla Ciebie całkiem interesującą wiadomość. Od teraz możesz zamówić swoje sushi bezpośrednio pod wskazany adres m.in. na Bemowo w Warszawie. Dodatkowo specjalnie dla Ciebie do każdego zamówienia, które złożysz na naszej stronie WWW otrzymasz 8 szt. gratisowej rolki. Żeby tego było jeszcze mało, składając zamówienie na co najmniej 40 zł, otrzymasz darmową dostawę.

Dobre Sushi i zadowolenie klienta - to nasze motto

Najważniejszą rolę w naszym sushi odgrywają składniki. Specjalnie wyselekcjonowane algi, surowa ryba, owoce morza oraz różnorodne warzywa. To wszystko sprawia, że nasze sushi zadziwia kunsztem przygotowania, barwami oraz pięknym podaniem. Sam powinieneś sprawdzić i wybrać z naszego menu pozycję, która najbardziej Ci odpowiada. Jedno jest pewne - gwarantujemy że u nas zjesz naprawdę bardzo dobre sushi zarówno w lokalu jak i na wynos. Zapraszamy do składania zamówień.

W tym tygodniu polecamy: MIAMI BOX (24 SZT.) KLASYCZNE SUSHI  - 8 szt. hosomaki z łososiem, 8 szt. hosomaki z ogórkiem z kremowym serkiem i sezamem, 8 szt. Miami


sushi bemowo