Zapraszamy na dobre, japońskie jedzenie Bródno Sushi World Warszawa

Znana i lubiana w Warszawie restauracja sushi zaprasza do zamawiania jedzenia przez stronę www

Wśród najlepszych restauracji sushi w Warszawie bez wątpienia można wyszczególnić Sushi World. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat oferty tego wyjątkowego lokalu.

Zestawy sushi dla miłośników japońskiego jedzenia

Restauracja Sushi World w swojej ofercie ma dość zróżnicowane rodzaje sushi, które są sprzedawane w różnych wariantach. Wśród nich można wymienić zarówno zestawy pojedyncze, jak i podwójne lub potrójne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki temu można w odpowiedni sposób dostosować wybraną ilość rolek sushi do ilości osób, które będą spożywać dany zestaw. Zestawy pojedyncze przeznaczone są do konsumpcji dla jednej osoby i doskonale zaspokoją mały głód. Natomiast zestawy podwójne oraz potrójne dedykowane są większej ilości osób i znajduje się w nich również więcej rodzajów rolek. Oczywiście można również zamówić kilka zestawów, jeśli planuje się spotkanie w większym gronie. Dzięki temu na pewno każdy będzie zadowolony z degustacji potraw.

Rolki indywidualne dla tych, którzy mają własne wymagania

Sushi Bródno Warszawa ma w swojej ofercie wyjątkowe rolki indywidualne, które złożone są z szerokiej gamy wysokiej jakości składników. Wśród nich można przede wszystkim wymienić wyjątkowe w smaku ryby i owoce morza, takie jak tuńczyk, łosoś, ryba maślana, surimi. Rolki serwowane są ze świeżymi warzywami, które są odpowiednio skomponowane z rybami oraz owocami morza. W tworzonych rolkach można także znaleźć liczne dodatki smakowe. Jest to na przykład kremowy serek śmietankowy, a także biały i czarny sezam. Dzięki wyjątkowemu zestawieniu wszystkich składników można uzyskać tak przepyszne rolki, które na pewno zachwycą podniebienia najbardziej wymagających klientów.

Sushi Bródno Warszawa

Sushu Bródno Warszawa. Rodzaje sushi

Sushi w Warszawie oferuje w swoim klientom zróżnicowane rodzaje potraw. Wśród nich można przede wszystkim wymienić hosomaki, futomaki, a także nigiri. Hosomaki to rolka sushi, która złożona jest z ryżu oraz pojedynczego składnika. Zazwyczaj składnikami w tego rodzaju rolkach są ryby oraz owoce morza, jednak można spróbować również opcji wegetariańskich, na przykład z awokado. Bardziej rozbudowaną wersją hosomaki są futomaki, które również serwowane są w lokalu. Futomaki to rolka sushi, która złożona jest z większej ilości odpowiednio skomponowanych składników. Wśród klientów bardzo dużą popularnością cieszy się również taki rodzaj sushi jak nigiri. W tym przypadku ryby lub owoce morza położone są bezpośrednio na ryżu, dzięki czemu można odczuć ich niepowtarzalny smak.

Serwowane dania z dowozem na Bródno w Warszawie

W restauracji oprócz tradycyjnych rolek sushi serwowane są również inne potrawy, które na pewno trafią w gusta klientów. Wśród nich można wymienić na przykład wyjątkowe w smaku tatary, które idealnie sprawdzą się wśród wszystkich fanów marynowanych ryb. Oprócz tego będąc w lokalu warto również spróbować takiego dania jak poke bowl, które można zamówić w różnych wariantach. Wśród nich wymienia się między innymi zestawy z tuńczykiem, łososiem, a nawet kurczakiem. Poke bowl dostępny jest także w opcji wegetariańskiej, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla wegetarian.

Sosy i dodatki do jedzenia

Restauracja dba o wyjątkowe kompozycje smakowe, dlatego serwuje sushi wraz z licznymi sosami, a także dodatkami, które w korzystny sposób podkreślą jego smak. Wśród dodatków, które stanowią obowiązkowy element podczas spożywania sushi, można wymienić przede wszystkim słony sos sojowy, pikantną pastę wasabi, a także marynowany imbir. Rolki sushi macza się w sosie sojowym lub można je spożywać wraz z pastą wasabi. Natomiast marynowany imbir jedzony jest w celu przełamania smaków pomiędzy próbowaniem różnych kawałków sushi. Wszystkie dodatki serwowane są w zestawach wraz z sushi, ponieważ dzięki nim japońska potrawa nabiera jeszcze większego smaku.

Restauracja Sushi Warszawa Bródno

Obsługa w warszawskim lokalu - wszyscy ją chwalą

Sushi World to lokal, dla którego bardzo duże znaczenie ma zadowolenie klientów. Dlatego tak istotny jest wyjątkowo wysoki poziom obsługi. Serwowane sushi oraz inne potrawy z powodzeniem można spożywać w lokalu i dzięki temu można poczuć się jak na wycieczce w dalekiej Japonii. Oprócz tego dostępne potrawy z powodzeniem można również zamawiać z dostawą do domu lub miejsca pracy i jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla klientów. Jedzenie na dowóz sprawia, że można cieszyć się wyjątkowym smakiem sushi w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Obsługa dba o to, aby wszystkie dostawy były realizowane w sprawny sposób, dzięki czemu szybko można zaspokoić swój głód na dania kuchni japońskiej.

Promocje na sushi. Łap okazje na dobre jedzenie

W restauracji sprzedawane są zestawy w bardzo atrakcyjnych wariantach cenowych, dzięki czemu każdy człowiek może delektować się smakiem sushi na co dzień. Oprócz tego możliwe jest również skorzystanie z bardzo atrakcyjnych ofert promocyjnych, które dotyczą zamawiania sushi przez Internet. Wśród nich można wymienić gratisowe rolki, zwiększanie porcji, a także obniżanie cen. W ramach promocji dostępny jest także specjalny Facebook Box, który zawiera wyselekcjonowane rodzaje rolek w okazyjnej cenie. Oprócz tego możliwe jest również zamówienie Mini My Way, czyli zestawu rolek indywidualnych. Mogą być one dostosowane do indywidualnych preferencji każdego klienta.